bahco_1936m_30_34
bahco_1936m_30_34_2
bahco_1936m_30_34_3
bahco_1936m_30_34
bahco_1936m_30_34_2
bahco_1936m_30_34_3
BAHCO 1936M-30-34 pijpsleutel verchroomd, lengte 210 mm, 30 mm x 34 mm
 33,60 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
Productomschrijving:
  • Pijpsleutels, metrisch
Kenmerken:
  • Buisvormig, recht
  • Verchroomd micromatte afwerking voor een hoogwaardig oppervlak
  • Speciaalstaal met chroommolybdeen
  • Normen: DIN 896-B
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte 1: 30 mm
  • Lengte: 210 mm
  • Uitvoering (pijpsleutel): Hol
  • Vorm (pijpsleutel): Recht
  • Sleutelwijdte 2: 34 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
Sleutelwijdte 1
30 mm
Lengte
210 mm
Uitvoering (pijpsleutel)
Hol
Vorm (pijpsleutel)
Recht
Sleutelwijdte 2
34 mm
Tubular size 2 mm
44 mm
Afmeting mm
30x34 mm
Gewicht g
502 g
Lengte mm (l)
210 mm
Tubular size 1 mm
40,5 mm
Norm
DIN 896-B
Diameter t-bar mm
16 mm
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Extra info
Reviews over BAHCO 1936M-30-34 pijpsleutel verchroomd, lengte 210 mm, 30 mm x 34 mm